Торгівельна Компанія Ваш Дім
Торгівельна Компанія Ваш Дім
Сімферополь, Симферополь, 29 а

Про нас

Компанія ТК " Ваш Дім "пропонує покрівельні, фасадні за вигідними цінами. Ми працюємо для тих, хто цінує красу і гармонію, прагне створити атмосферу затишку і комфорта.Какая б мрія не опанувала Вашим уявою: ідеальне житло, успішне місце роботи або престижний заклад, наші фахівці розробили поетапний алгоритм якісного втілення ідеі.В нашій компанії Ви знайдете всі найсучасніші покрівельні та фасадні матеріали європейської якості. Будучи офіційним представником провідних виробників будівельних матеріалів в Україні наша компанія може запропонувати вам великий асортимент продукції: металочерепиця, профнастил покрівельний та стіновий, бітумна черепиця, керамічна та цементно-піщана черепиця, євроруберойд, підпокрівельні плівки, утеплювач, тепло-звукоізоляцію, мансардні вікна, горищні і гвинтові сходи, водостічну систему, вініловий сайдинг, софіти, металлосайдінг, декоративні елементи та багато іншої продукції за найнижчими цінами в регіоне.Услугі нашої компанії: Виїзд фахівця на об'єкт - безкоштовно! Замір - безкоштовно! Технічна консультація - безкоштовно! Графічне представлення плану покрівлі та дизайн (Єдина покрівельна компанія в Криму, що надає цю послугу) - безкоштовно! Розрахунок будматеріалу і комплектації - безкоштовно! Доставка матеріалу на об'ектПрофессіональний монтажГарантія! Висока якість обслуговування не залишить вас байдужими!

Конкурентні переваги компанії:

Фахівці компаній ТК « Ваш Дім » допоможуть вибрати найбільш підходящі матеріали , безпосередньо виходячи з ваших потреб , побажань і виділеного вами бюджету для ремонту або будівництва.

Товари / Послуги:

покрівельні та фасадні матеріали , добірні елементи , аксесуари , утеплювачі , горищні і гвинтові сходи , а також системи автономної каналізації та джерела сонячної енергії

Місто:

Сімферополь, Крим

Адреса компанії:

Симферополь, 29 а

Час роботи:

пн-сб с 9.00 до 18.00

Контактна особа:

Дмитрий

Телефон:

Факс:

(06520) 60-19-21

Дата заснування:

2010

Керівник:

Мацецкий Павел